Kristína

Populární slovenská zpěvačka Kristína vystoupí se svojí kapelou plnou skvělých hudebníků. Zazní úplné novinky z jejího repertoáru, ale i známé prověřené a populární hity, kterými v minulosti dobyla první místa hudebních hitparád: HOREHRONIE, PRI OLTÁRI, V SIETI ŤA MÁM, STONKA, JABĹČKO a mnoho dalších. V loňském roce mladá slovenská zpěvačka absolvovala mimořádně úspěšné turné, které vyvrcholilo koncertem v pražské Lucerně s hostem Vašo Patejdlem. Vyprodaný koncert v nejprestižnějším sále českých hudebníků živě přenášelo rádio Frekvence 1.

Kristína letos vyhrála anketu OTTO a stala se nejpopulárnější osobností televizní obrazovky na Slovensku v kategorii Zpěvačky. V prestižní anketě Slavík 2012 se umístila na 4. místě v kategorii Slavíci bez hranic. V roce 2014 fanoušky potěšilo výběrové album Kristininých hitů pod názvem TIE NAJ. Je také nejhranější slovenskou interpretkou v České a Slovenské republice. V průběhu posledních let se zpěvačka, vlastním jménem Kristína Peláková, dostala mezi nejžádanější interprety slovenského a českého showbyznysu. V loňském roce zazářila také na filmovém plátně, po boku Ondřeje Vetchého a Simony Stašové ve snímku Život je život a také v pohádce Johančino tajemství.

Jedním z významných úspěchů její dosavadní kariéry bylo vítězství v nejprestižnější hudební soutěže EUROSONG Contest 2010 na Slovensku. Prvenství si vyzpívala písní „HOREHRONIE“, kterou složil autor hudby Martin Kavulič a legendární textař a básník Kamil Peteraj.


Kapela na:

YT_icon

Datum
26/01/2017

Čas
19:00 - 23:30

Vstup
350,00Kč - 400,00Kč


Online rezervace