JAMARON & KOZATAY

Jamaron (čti „Džamaron“) je česká rocková hudební skupina v čele s frontwoman Marií Dostálovou, jejíž výrazný hlas obklopený hutným zvukem elektrických kytar a nekompromisních bicích je dominantou této mladé pětice. Kapela si zakládá na srozumitelných a smysluplných českých textech, obohacených o životní zkušenosti, se kterými se řada posluchačů snadno ztotožní. Další devízou jsou silné chytlavé refrény a mladistvá energie, která se na posluchače valí z pódia při každém jejich koncertě. Nejen z tohoto důvodu jsou řazeni mezi nejzajímavější mladé rockové kapely současnosti. To dokazuje i jejich nedávné vítězství v Hudebních cenách Žebřík, kde získala formace zlaté ocenění. V hlasování fanoušků byla skupina zvolena za Objev roku 2019.
Hudební skupinu založili v roce 2013 sourozenci Jakub, Marie a Ondřej Dostálovi, proto tedy JaMarOn. Sourozenecké trio doplňují bubeník Václav Hejda a baskytarista Filip Karlík. Náznaky kapely začaly vznikat už kolem roku 2011, kdy sourozenci Dostálovi začali spontánně skládat. První koncert se datuje k 22. 11. 2013, což je zároveň oficiální den vzniku kapely.
Za roky svého fungování vydala skupina Jamaron Demo EP „V Obraze“ a tři studiová alba: „Nahá“, „DOMA“ a nejnovější „Generace“ nahrané ve studiu SONO Records, které vyšlo 17. 03. 2022 a v dubnu téhož roku album pokřtila ve vyprodaném Lucerna Music Baru.
Předkapela: KOZATAY – Karlovy Vary
OPEN: 19:00
START: 20:00
Předprodej v síti ticketstream.cz a v Litvínově květinka JaGa

Kapela na:

YT_icon

Datum
21/10/2023

Čas
20:00 - 23:00

Vstup
0,00Kč


Online rezervace