Carvin Jones (USA) + Petr Kalandra memory band

Mladý a divoký CARVIN JONES se narodil v Texasu, kvůli hudbě žije v Arizoně, časopis Guitar Magazine ho zařadil mezi 50 nejvlivnějších kytaristů světa, Eric Clapton ho považuje za velký kytarový příslib…

Carvin Jones hraje na kytaru, jak by dneska asi hrál Jimi Hendrix – netradičně, divoce a spontánně. Ze svého otlučeného Fendera a zdvojených Marshallů doluje zvuky, které tam vůbec nemají být. Při hraní taky rád běhá mezi návštěvníky v publiku. Narodil se v Texasu, ale v 90. letech se přestěhoval do sousedního arizonského Phoenixu, protože tam bylo víc příležitostí ke hraní. Hrával prý sedm dnů v týdnu, někdy taky jen za hamburger nebo hranolky. Dnes má na svém kontě přes 6 tisíc koncertů! Na svých evropských koncertech dělal předskokana Jeffa Becka, Johna Mayala, Garyho Moora, Santany, Waltera Trouta. Léto tráví v Evropě hraním na bluesových festivalech, např. Pokey Hole (UK), Skegness Blues (UK), Warenpoint (Irsko), Bejar Blues (Španělsko), Colne Festival (UK).


Skupina Petr Kalandra Memory Band vznikla v roce 2005 jako pocta Petrovi Kalandrovi.
Naše koncerty jsou nabité hitovkami ale i méně známými skladbami z repertoáru Petra Kalandry, Marsyas nebo ASPM.
Večer ve společnosti skupiny Petr Kalandra Memory Band Vás přenese o několik let zpět, kdy všichni chtěli táhnout za zakázaný provaz, ale jiným směrem než jim bylo určováno. Večer plný pohody a skvělých písní, které Vám připomenou, že blues má 12 taktů, který uměl každý spočítat a že všechny princezničky co jsou zklamaný už dneska ví, jak chutná solnej sloup.


Kapela na:

YT_icon

Datum
15/10/2016

Čas
20:00 - 23:30

Vstup
200,00Kč


Online rezervace