AMCO v ATTICU

AMCO vlastním jménem Marcus Lazarovski se narodil 22.10.1994 v malém městě Čáslav. Od svých třinácti se věnoval skautingu, kde se poprvé setkal s kytarou, která ho na tolik upoutala, že se jí začal věnovat naplno.
Od třinácti let se věnoval zkoušení a “jamování” s kamarády v garáži. Hrál v kapele Univers of Music ve složení kytara, piano a bicí. AMCO, nebo v té době znamý mezi svými kamarády jako Poky.
Uběhli dva roky a následovala střední škola, kterou vystudoval v Praze obor grafický design. V této době AMCO začíná tvořit elektronickou hudbu Trap, který byl svým způsobem originální. První mixy můžeš slyšet na youtube a soundcloud např. singl In the Soul.
Začátkem roku 2014 vydává svůj první singl Plavu dál, který se vzdáleně podobal AMCO, jak ho známe dnes. O půl roku později vydává ep 22, které bylo pro jeho kariéru přelomové. Songu VN$ si všímá hudební producent Ceha.
Koncem roku 2014 se stává AMCO členem Blakkwood records a vydává svůj první hit Bubble sh*t, poté následují další uspěšné singly Svobodný život, který dostává AMCO do povědomí šíršího publika a také BFF. V polovině roku 2015 AMCO odchází z Blakkwoodu.
AMCO startuje svojí solo karieru s pěti tisíci followery na instagramu a dvěmi tisíci odběrately na youtube. Netrvá to dlouho a jeho hudba si nachází své silné skalní fanoušky.
Začátkem roku 2019 příchází převrat, AMCO otvírá očí a tím odhaluje sám sebe. Následně vydává své první album “Hvězdy nade mnou”.

Kapela na:

YT_icon

Datum
18/09/2020 - 19/09/2020

Čas
21:00 - 3:00

Vstup
150,00Kč - 200,00Kč


Online rezervace